Na úvodní stránku

Vzpomínka na Sadskou

Fuček Miloslav

2008-10-16

Názory

Přečteno: 3562

Komentářů: 0


Dva týdny letošních prázdnin jsem s tátou strávili na kempu stolního tenisu v Sadské. Podrobný článek na pět pokračování jsem napsal v Magazínu TTC Praha, zde tedy aspoň stručná rekapitulace, co se na kempu dělo.


S tátou jsme začátkem července vyrazili na dva týdny na kemp stolního tenisu do Sadské. Čekalo nás pět dní tréninku, kdy jsem hráli dopoledne od 8 do 10 hodin a odpoledne od 14 do 16 hodin. PO dvacáté hodině jsem pak chodili na volné hraní, kdy jsem v průměru hráli tak hodinu denně.Začátek týdne jsme trávili na robotech, kde se o nás staral trenér Karabec, který jinak trénoval se svým synem družstvo nejlepších. My trénovali v družstvu nejslabších.Kemp byl zpestřen několika exhibicemi. V té první hrál Ivan Karabec proti vybraným účastníkům kempu s hokejovým pukem a parketou.V té druhé exhibici se utkal Ivan Karabec s Richardem Výborným, který trénoval v druhém týdnu s trenérem Suchardou družstvo nejlepších.

V prvním týdnu jsem si dost vyrovnaně zahrál s žáky, kteří zde trénovali. V tréninku jsem dvajrát prohrál 0:2 s Michalem Vlachem (poprvé hodně tesně, podruhé s větším rozdílem) a v turnaji jsem s ním sehrál životní zápas, v kterém jsem si na něj uhrál dva sety.První týden utekl rychle a na jeho závěru byl turnaj. V něm jsem skončil ve skupině poslední, což jsem očekával. Aspoň jsem postoupil do pavouka nejslabších, kde jsem porazil tátu a poté se utkal s Michalam Vlachem, který před tím vyřadil svého bratra Martina, kterého jsem v tréninku porážel. Já s žáků prohrával s Michalem a ještě s Ivanem, s kterým jsem při tréninku prohál 1:2 a v turnaji ve skupině 1:3.

Michal Vlach v dalším kole, které bylo finále, podlehl Michalovi Brychovi, který se stal vítězem našeho pavouka. Vítězem celého turnaje byl dvabnáctiletý Josef Krobholz.V druhém týdnu jsem navazovali tam, kde jsem končili v prvním týdnu. Samozřejmě to byla náhoda. Byli zde výkonnostně lepší hráč, takže jsem na skoto nikoho nic neuhrál, ale zase o to více jsme se naučil.Bylo fascinující, jakou úderovou jistotu jsem na kempu měl. Nyní se do ní dostávám jen těžko, protože po kempu jsem neměl sedm týdnů kde hrát. Teď sice trénuju třikrát týdně, ale zdaleka nejsem v takové formě, jakou jsem měl na kempu.

Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
03.06.2020


reklama: www.billboard.cz