Na úvodní stránku

Od září turnaje ve stolním tenisu v pozměněné podobě

Fuček Miloslav

2009-08-31

Pozvánky

Přečteno: 1041

Komentářů: 0


I od září budou v Centru zábavy v Praze 8 pokračovat turnaje ve stolním tenisu pro veřejnost. O víkendu jste hned zváni na první dva. Ale pozor, dochází zde k drobný, ale podstatným změnám.


V sobotu 5. září jste zváni na turnaj ve stolním tenisu pro veřejnost Boris Cup, který je vypasán v kategorii C+. Co znamená C+? Přibyla nová kategorie Začátečník a turnaj obsahuje kategorie Začátečník, Rekreant a Profi. Začátky turnajů se po prázdninách vrací opět na devátou hodinu (o prázdninách byly o pllhodinu později) a navíc jsou časově rozloženy jednotlivé kategorie. V 9. hodin (prezence končí v 8.45) začínají kategorie Začátečník a Profi, Rekreant začíná od 14 hodin (prezence nutná do 13.45 hodin). Turnaj je vypsán pro dvouhry a čtyřhry, startovné je 120,-- Kč, pro předem přihlášené 100,-- Kč, a do každé další kategorie 50,-- Kč. Více informací najdete zde.

V neděli 6. září se v Centru zábavy koná turnaj dvouher a družstev Boleslavský pohár. Ten je vypsán v kategorii B+. V 9 hodin začne turnaj družstev kategorie Rekreant (prezence do 8.45 hodin) a po dohrání turnaje družstev bude následovat turnaj dvouher.

Od 14 hodin začíná turnaj družstev v kategorii Profi (prezence do 13.45 hod). Po turnaji dvoučlenných družstev bude následovat turnaj dvouher. Více informací najdete na zde.

Oba turnaje se konají v Centru zábavy, Sokolovská 96a, Praha 8 – Karlín (cca 200 m od stanice metra Křižíkova).

Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
07.12.2019


reklama: www.billboard.cz