Na úvodní stránku





Středočeský stolní tenis před Vánocemi

Redakční poštou

2009-12-17

Z domova

Přečteno: 2965

Komentářů: 0


Po týdenní přestávce pokračovaly dalším dvojkolem soutěže družstev. O další body se hrálo i ve Středočeské divizi a obou skupinách I. třídy.


Středočeská divize

10. kolo:
Hudlice – Kostelec n. Č. l. 10:1 (čtyřhry 1:0) Homolka 3, Dřevěný 1, Lev 1, Landa 1, 3xWO – P. Pokorný 1,
Rakovník – Brandýs n. L. 4:10 (2:0) Mikeš 1, Kettner 1 – Zatřepálek 3, Berger 3, Mifka 2, Šubrt 2,
Mnichovo Hradiště – Mladá Boleslav B 4:10 (1:1) Trávníček 2, Ort 1 – Fuka 3, Čeřovský 3, Zahrádka 2, Serbus 1,
Neratovice – TTC Kladno B 10:5 (2:0) Mottl 4, Michal 2, J. Dvořák 1, Zd. Dvořák 1 – Pavlíček 3, Ebert 2,
So Příbram – SKP ARLT Kladno 10:8 (1:1) Jaroš 3, Kotrbatý 3, Havelka 2, Mráz 1 – Ulihrach 4, Prágr 2, Hrubý 1,
Hořovice – Hudlice B 10:3 (1:0) Chládek 2, Jirouch 1, Koros 1, Šmíd 1, 4xWO – Hříbal 3.

11. kolo:
Hudlice A – Brandýs n. L. 10:8 (2:0) Dřevěný 3, Lev 2, Homolka 2, Landa 1 – Mifka 3, Zatřepálek 2, Berger 2, Šubrt 1,
Rakovník – Kostelec n. Č. l. 10:1 (2:0) Mikeš 3, Kettner 2, Čech 2, Lédl 1 – J. Pokorný 1,
Mnichovo Hradiště – TTC Kladno B 6:10 (2:0) Trávníček 2, Stránský 1, Ort 1 – Ebert 4, Pavlíček 3, Škach 2, Vychodil 1,
Neratovice – Mladá Boleslav B 3:10 (1:1) Beneš 1, J. Dvořák 1, Micha 1 – Fuka 3, Nováček 3, Serbus 2, Zahrádka 1,
So Příbram – Hudlice B 10:3 (1:1) Kotrbatý 3, Mráz 2, Havelka 2, Jaroš 2 – Hříbal 1, Hrabár 1,
Hořovice – SKP ARLT Kladno 10:3 (2:0) Šmíd 3, Jirouch 2, Koros 2, Chládek 1 – Ulihrach 1, Prágr 1, Vospálek 1.

1. Ml. Boleslav 11 8 1 2 105:74 25
2. Hudlice A 11 8 0 3 95:65 24
3. Brandýs n. L. 11 7 1 3 102:59 22
4. Rakovník 11 6 2 3 97:82 20
5. Hořovice 11 5 4 2 99:77 19
6. Hudlice B 11 5 1 5 80:80 16
7. TTC Kladno B 11 5 0 6 77:90 15
8. So Příbram 11 4 1 6 81:89 13
9. ARLT Kladno 11 4 1 6 84:92 13
10. Neratovice 11 3 3 5 74:91 12
11. Mn. Hradiště 11 2 2 7 70:99 8
12. Kostelec n. Č. l. 11 1 0 10 37:103 3

Krajská I. třída

Skupina A

10. kolo: ST–Šanov – V. Popovice 10:8 (2:0) Pisár 4, L. Knor 2, V. Knor 1, Kadeřábek 1 – Stupavský 3, Randák 2, Semrád 2, Škop 1,
Rakovník B – Veltrusy 16:2 (1:0) Kettner 3, Kos 2, Přibík 2, Rezek 2, 6xWO – Šulc 2,
TTC Kladno C – Říčany B 8:10 (2:0) Lážnovský 2, Dědina 2, Novotný 1, 1xWO – Štěpánek 4, Pokorný 2, Voráč 2, Erlich 2,
Kr. Dvůr C – Žebrák 18:0 (2:0) Malina 4, Kopřiva 4, Řejha 4, Vlček 4,
Rožmitál – Lány 13:5 (1:1) Eisenreich ml. 4, Dlouhý 4, Srch 2, Čížek 2 – P. Moravec 2, L. Moravec 1,
Hořovice B – Lochovice 1:17 (0:2) Čepelák 1 – Zítek 4, Baier 4, Budělovský 4, Zitta 3.

11. kolo:
ST-Šanov – Veltrusy 17:1 (1:0) L. Knor 3, V. Knor 3, Pisár 3, Kadeřábek 2, 5xWO – Křišťan 1,
Rakovník B – V. Popovice 9:9 (1:1) Kos 3, Kettner 3, Přibík 1, Rezek 1 – Randák 3, Škop 2, Semrád 2, Stupavský 1,
TTC Kladno C – Žebrák 10:8 (1:1) Novotný 3, Lážnovský 3, Pachman 2, Dědina 1 – Jančiga 3, Spousta 2, Kunc 2,
Kr. Dvůr C – Říčany B 17:1 (2:0) Flíček 3, Kopřiva 2, Řejha 2, Vlček 2, 6xWO – R. Pokorný 1,
Rožmitál – Lochovice 6:12 (0:2) Čížek 2, Eisenreich ml. 1, Srch 1, Dlouhý 1, 1xWO – Zítek 4, Baier 3, Budělovský 3,
Hořovice B – Lány 4:14 (1:1) 1, Pancíř 1, 1xWO – Hrbek 4, M. Moravec 4, P. Moravec 3, Szabo 2, 1xWO.

1. Králův Dvůr C 11 10 0 1 164:34 30
2. Lochovice 11 9 1 1 130:68 28
3. ST–Šanov 11 7 2 2 115:83 23
4. Říčany B 11 7 2 2 106:92 23
5. Rožmitál 11 6 1 4 111:87 19
6. Rakovník B 11 5 2 4 110:88 17
7. V. Popovice 11 4 4 3 107:91 16
8. Lány 11 4 2 5 100:98 14
9. TTC Kladno C 11 3 1 7 75:123 10
10. Žebrák 11 2 0 9 57:141 6
11. Veltrusy 11 1 1 9 67:131 4
12. Hořovice B 11 0 0 11 46:152 0

Skupina B

10. kolo:
Nymburk – Libice n. C. 6:12 (1:1) Horáček 3, Kyncl 1, Suchomel 1 – Trajhan 4, Kaipr 2, Paroulek 2, Pekárek 1, 1xWO,
Kutná Hora – Brandýs n. L. B 11:7 (2:0) Maruščák 3, Jirásek 2, Liberský 2, Štus 2 – Sysel 3, Holub 1, 3xWO,
Sázava B – FK Kolín C 7:11 (1:1) Trmal 3, 3xWO – Fr. Ptáček 3, Šembera 3, P. Ptáček 2, Mazurkiewicz 2,
Mladá Boleslav B – Kolín B 5:13 (0:2) Loudín 1, Antoš 1, 3xWO – Lhoták 3, Ulrich 3, Zaplatílek 2, Hrda 2, 1xWO,
Kosmonosy – Benešov 12:6 (2:0) Veselý 4, Zajíček 3, Durdis ml. 2, Durdis 1 – Zrcek 2, Zvolský 2, Váňa 1, Dohnal 1,
Bělá p. B. B – Sadská 10:8 (1:1) Šlapáček 3, Brožík 3, Balcar 2, Postelt 1 – Wagner 3, Beran 2, Vojáček 1.

11. kolo:
Nymburk – Brandýs n. L. B 13:5 (1:1) Suchomel 4, Horáček 3, Kyncl 2, Kemr 1, 2xWO – Sysel 2, Nekola 1, 1xWO,
So Kutná Hora – Libice n. C. 8:10 (1:1) Liberský 2, Jirásek 2, Maruščák 2, Štus 1 – Trajhan 3, Kaipr 3, Pekárek 2, Paroulek 1,
Sázava B – FK Kolín B 4:14 (0:2) Trmal 4 – Lhoták 3, Holman 2, Hrda 2, Ulrich 2,
Mladá Boleslav C – FK Kolín C 15:3 (2:0) Kouřil 3, Loudín 3, Antoš 3, Čeřovský 2, 2xWO – Ptáček 2, K. Šembera 1,
Kosmonosy – Sadská 5:13 (1:1) Čech 2, Michal 1, Veselý 1 – Wagner 3, Beran 3, Kyncl 2, Vojáček 2, 2xWO,
Bělá p. B. B – Benešov 17:1 (2:0) Brožík 3, Šlapáček 2, Postelt 2, Balcar 2, Balog 1, 5xWO – Váňa 1.

1. Kolín B 11 10 1 0 138:60 31
2. Sadská 11 9 0 2 134:64 27
3. Bělá p. B. B 11 8 2 1 131:66 26
4. Ml. Boleslav C 11 7 2 2 119:79 23
5. Libice n. C. 11 6 0 5 103:95 18
6. Kutná Hora 11 6 2 3 99:99 17
7. Kolín C 11 4 1 6 79:119 13
8. Nymburk 11 3 2 6 80:118 11
9. Brandýs n.L. B 11 2 3 6 81:117 9
10. Kosmonosy 11 2 1 8 97:111 7
11. Benešov 11 1 2 8 73:125 5
12. Sázava B 11 0 0 11 63:134 0

Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
14.10.2019






reklama: www.billboard.cz