Na úvodní stránku

Centrum zábavy oslavilo rok činnosti

Fuček Miloslav

2010-01-24

Z domova

Přečteno: 1428

Komentářů: 0


Pražské Centrum zábavy oslavilo rok své činnosti druhým ročníkem turnaje ve stolním tenisu CZ Stiga Cup, jehož 1. ročník byl prvním turnajem uspořádaným v herně stolního teniosu Centra zábavy pro veřejnost.


V sobotu 23. ledna se sešlo na CZ Stiga Cupu v Centru zábavy, Sokolovská 96a v Praze 8 Karlíně rekordních 57 hráčů. Zejména v kategorii Rekreant A – Elite se sešla vysoká kvaliota hráčů, kterých bylo rekordních 32. Této kategorii kraloval Aleš Petřík, který v turnaji neztratil ani set. Ve finále porazil dalšího hodně úspěšného katlínského hráče Michaela Taraňka. O třetí místo se podělili Petr Ovseňák a Milan Vřešťál.

Aleš PetříkStupně vítězů kategorie Rekreant A - EliteProstřední kategorie Rekreant B – Optimum měla 28 účastníků, což je také pro tuto kategorii rekord. V této kategorii tentokrát neuspěl nejúspěšnější hráč roku 2009 Aleš Fiala, který vede s náskokem žebříček. Vyhrál veterán František Korba, který vy finále porazil Vladimíra Hejlíka. O třetí místo se podělili David jako a Marian Vermach.

Stupně vítězů dvouher Rekreant B - OptimumSlibně se rozjíždí i nejslabší kategorie Rekreant C – Standard, která má rekord 20 hráčů. Tentokrát se jich sešlo 17. V této kategorii vyhrál žák TTC Praha Petr Chlumský, který ve čtvrtfinále vyřadil svého trenéra Miloslava Fučka. Ve finále porazil bez ztráty setu Silvii Füti. Třetí skončili Josef Voskovec a Jan Hadrbolec.

Petr ChlumskýStupně vítězů dvouher Rekreant C - StandardAleš Petřík potvrdil svým již třináctým vítězstvím v kategorii Rekreant A – Elite roli nejúspěšnějšího hráče karlínských turnajů. Šlo o v pořadí již 65. turnaj dvouher, který se v Karlíně konal pro veřejnost. Druzí nejúspěšnější hráči jsou Josef Pavelka (turnaje se nezúčastnil) a Michail Taraňko, kteří v karlínském Centru zábavy vyhráli sedmkrát. Šest vítězství má na svém kontě Oldřich Motyčka, který také tentokrát na turnaji nebyl. Pátý hráč žebříčku Tomáš Jelínek dokázal tuto kategorii vyhrát dvakrát. Čtyři vítězství má Miroslav Filip, který se turnaje nezúčastnil z důvodu úrazu a následné operace.

Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
29.02.2020


reklama: www.billboard.cz