Na úvodní stránku





Favorizovaní Jan Valenta a Zdena Blašková potvrdili v Liberci své role

Fuček Miloslav

2015-05-11

Z domova

Přečteno: 1696

Komentářů: 0


O tomto víkendu probíhalo v Liberci mistrovství republiky staršího žactva, kterému vévodili Jan Valenta – TSM Kladno (vítěz dvouhry a čtyřhry žáků) a Zdena Blašková – TJ Libín 1096 Prachatice (vítězka dvouhry a čtyřhry žákyň).


Dvouhra starších žáků

 

Osmifinále

Tomáš Koldas (KST Zlín) – Martin Pařízek (SKST Liberec) 4:2 (4,-7,-7,6,3,5), Vojtěch Koubek (Sokol Hjradec Králové 2) – Tomáš Martinko (TJ Ostrava KST) 0:4 w.o., Filip Hromek (SKST Hodonín) – Dalibor Skopal (SK Přerov) 4:2 (-9,10,7,-6,7,6), Radim Bako (TJ Lanškroun) – Matěj Siwiec (SKST Baník Havířov) 1:4 (-5,7,-2,-8,-6), David Průša (Sportovní Jižní Město o.p.s.) - Michal Blinka (SKST Liberec) 4:1 (5,10,-8,2,5), Filip Růžička (SKST Hodonín) – Martin Vincek (Nový Jičín) 4:0 (7,5,7,7), Filip Černota (AC Sparta Praha) – Šimon Bělík (TJ Ostrava KST) 2:4 (8,-4,6,-8,-4,-8), Jan Mokrejš (Sokol Hradec Králové 2) – Jan Valenta (TSM Kladno) 0:4 (-10,-7,-8,-7)

 

Čtvrtfinále

Tomáš Koldas (KST Zlín) – Tomáš MARTINKO (TJ Ostrava KST) 1:4 (6,-3,-8,-7,-5), Filip Hromek (SKST Hodonín) – Matěj SIWIEC (SKST Baník Havířov) 1:4 (7,-8,-7,-9,-7), David PRŮŠA (Sportovní Jižní Město o.p.s.) – Filip Růžička (SKST Hodonín) 4:0 (9,8,5,11), Šimon Bělík (TJ Ostrava KST) – Jan VALENTA (TSM Kladno) 0:4 (-4,-8,-9,-8)

 

Semifinále

Tomáš MARTINKO – Matěj SIWIEC 1:4 (-7,-10,-7,10,-5), David PRŮŠA – Jan VALENTA 1:4 (-8,9,-8,-7,-3)

 

Finále

Matěj Siwiec – Jan VALENTA 2:4 (5,-8,9,-4,-12,-10)

 

Čtyřhra starších žáků

 

Semifinále

Jan Valenta – Matěj Siwiec (TSM Kladno, SKST Baník Havířov) – David Průša, František Čamr (Sportovní Jižní Město, FK Kolín) 3:2 (-9,7,-8,4,10), Jakub Plachta, Tomáš Martinko (oba TJ Ostrava KST) – Petr Olejník, Radim Bako (TTC Mohelnice, TJ Lanškroun) 3:0 (8,6,9)

 

Finále

Jan VALENTA, Matěj SIWIEC – Jakub Plachta, Tomáš Martinko 3:0 (7,10,5)

 

Dvouhra starších žákyň

 

Čtvrtfinále

Zdena BLAŠKOVÁ (TJ Libín 1096 Prachatice) – Barbora Polívková (SKST Vlašim) 4:0 (6,4,9,10), Barbora HNÁTKOVÁ (TJ Sokol Vsetín) – Klára Ševčíková (SKST Hodonín) 4:1 (8,7,-9,4,6), Anežka ILČÍKOVÁ (SKST Hodonín) – Gabriela Štěpánová (Sokol Děhylov) 4:0 (9,9,8,9), Michaela Viktorínová (KST Zlín) – Anna MATĚJOVSKÁ (SKST Vlašim) 1:4 (-9,-14,7,-2,-7)

 

Semifinále

Zdena BLAŠKOVÁ – Barbora Hnátková 4:1 (7,5,-9,2,7), Anežka ILČÍKOVÁ – Anna Matějovská 4:0 (7,7,7,9)

 

Finále

Zdena BLAŠKOVÁ – Anežka Ilčíková 4:1 (7,5,-9,4,7)

 

Čtyřhra starších žákyň

 

Semifinále

Zdena BLAŠKOVÁ, Anežka ILČÍKOVÁ (TJ Libín 1096 Prachatice, SKST Hodonín) – Michaela Viktorínová, Gabriela Štěpánová (KST Zlín, Sokol Děhylov) 3:1 (11,4,-8,6), Aneta Bošinová, Karolína Lajdová – Anna MATĚJOVSKÁ, Barbora POLÍVKOVÁ (všechny SKST Vlašim) 1:3 (-10,-4,1,-8).

 

Finále

Zdena BLAŠKOVÁ, Anežka ILČÍKOVÁ – Anna Matějovská, Barbora Polívková 3:0 (4,11,2)

 

Smíšená čtyřhra staršího žactva

 

Semifinále

Tomáš KOLDAS, Anna MATĚJOVSKÁ (KST Zlín, SKST Vlašim) – David Průša, Barbora Polívková (Sportovní Jižní Město o.p.s., SKST Vlašim) 3:1 (8,-8,8,8), Filip HROMEK, Anežka ILČÍKOVÁ (SKST Hodonín) – Matěj Siwiec, Zdena Blašková (SKST Baník Havířov, TJ Libín 1096 Prachatice) 3:1 (-6,9,8,5)

 

Finále

Tomáš Koldas, Anna Matějovská – Filip HROMEK, Anežka ILČÍKOVÁ 2:3 (-8,-6,5,3,-4)

 

Mistrovství republiky pokračuje 16. a 17. 5. v Havířově kategorií dorostu a 23. a 24. 5. v Jaroměři kategorií nejmladšího žactva.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
21.09.2019






reklama: www.billboard.cz