Na úvodní stránku





Mistry republiky v dorostu se stali Tomáš Polanský a Zdena Blašková

Fuček Miloslav

2015-05-17

Z domova

Přečteno: 1828

Komentářů: 0


O tomto víkendu proběhlo v Havířově mistrovství ČR stolních tenisů v kategorii dorostu. Tituly vybojovali Tomáš Polanský, který ztratil jediný set a teprve čtrnáctiletá Zdena Blašková.


Dvouhry dorostenců

 

Šestnáctifinále

Tomáš Polanský (Slavoj Ústí n. Labem) – Dominik Bělohlávek (SK US Steinerova Choceň) 4:0(4,11,3,5), Martin Vítovec (SK DDM Kotlářka Praha) – Jan Pluhař (TJ Žďár n. Sázavou) 0:4(-9,-1,-9,-11), Michal Mikolášik (SKST Baník Havířov) – Vilém Krejcar (SK DDM Kotlářka Praha) 4:1(4,1,-5,4,5), Jakub Olejník (TTC Prament Šumperk) – Vlastimil Buben (Sokol Hradec Králové 2) 1:4(-4,-2,-5,8,-7), Jiří Martinko (TJ Ostrava KST) – Filip Růžička (SKST Hodonín) 4:2(9,-6,4,6,-9,11), David Průša (Sportovní Jižní Město o.p.s.) - Karel Brát (Sokol Hradec Králové 2) 4:3(-8,5,-9,-6,12,8,6), Jan Gorécki (SKST Baník Havířov) – Tomáš Koldas (KST Zlín) 1:4(-8,-9,10,-12,-7), Daniel Bárta (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) – Jakub Němeček (SK DDM Kotlářka Praha) 1:4(-2,-6,-8,6,-5), Patrik Klos (TJ Ostrava KST) – Filip Kortus (SK Pedagog České Budějovice) 4:1(1,-8,6,5,7), Matěj Siwiec (SKST Baník Havířov) – Stanislav Dusík (SK DDM Kotlářka Praha) 4:1(-3,8,7,9,5), Marek Vybíral (TTC Znojmo) – Karel Fischer (TTC MS Brno) 4:2(11,8,-9,-9,6,7), Jakub Plachta (TJ Ostrava KST) – Ondřej Lapčík (KST Zlín) 4:1(5,8,12,-10,8), Vojtěch Rozínek (SKST Baník Havířov) – Tomáš Martinko (TJ Ostrava – KST) 4:0(9,12,10,8), Jan Žaloudík (KST Karlovy Vary) – Filip Strejc (TTC Kladno) 4:3(8,-9,6,-8,-8,7,6), Tomáš Hort (Sokol Hradec Králové 2) – Jan Vašíček (TJ Ostrava KST) 4:0(10,3,8,5), Petr Marat (Sportovní Jižní Město o.p.s) – Stanislav Kučera (SK DDM Kotlářka Praha) 1:4(-8,-10,-4,9,-9)

 

Osmifinále

Tomáš Polanský – Jan Pulhař 4:0(7,8,2,6), Michal Mikolášik – Vlastimil Buben 3:4(10,-8,-9,11,9,1,-7), Jiří Martinko – David Průša 4:1(5,6,-7,4,8), Tomáš Koldas – Jakub Němeček 0:4(-2,-1,-6,-6), Patrik Klos – Matěj Siwiec 4:1(11,-12,10,5,4), Marek Vybíral – Jakub Plachta 1:4(-8,-10,8,-4,-7), Vojtěch Rozínek – Jan Žaloudík 4:3(6,-8,6,10,-8,-6,6), Tomáš Hort – Stanislav Kučera 2:4(-8,-7,5,-9,12,-4)

 

Čtvrtfinále

Tomáš Polanský – Vlastimil Buben 4:0(6,8,6,8), Jiří Martinko – Jakub Němeček 0:4(-8,-3,-5,-5), Patrik Klos – Jakub Plachta 4:2(-10,6,9,6,-7,5), Vojtěch Rozínek – Stanislav Kučera 2:4(-8,-10,8,8,-9,-7)

 

Semifinále

Tomáš Polanský – Jakub Němeček 4:1(8,7,-6,4,11), Patrik Klos – Stanislav Kučera 4:3(10,-6,-9,-11,8,6,7)

 

Finále

Tomáš Polanský – Patrik Klos 4:0(8,8,2,9)

 

Pořadí dvouhry dorostenců

1. Tomáš Polanský – Slavoj Ústí nad Labem, 2. Patrik Klos – TJ Ostrava KST, 3. Jakub Němeček a Stanislav Kučera – oba SK DDM Kotlářka Praha

 

Dvouhra dorostenek

 

Osmifinále

Kateřina Čechová (SKST Baník Havířov) – Veronika Kmeťová (SKST Hodonín) 4:1(8,7,5,-8,10), Tereza Kozáková (Sokol Hradec Králové 2) – Stanislava Slezáková 1:4(5,-7,-8,-8,-4), Kamila Sikorová (SKST Baník Havířov) – Sára Beranová (SKST Vlašim) 4:2(10,-7,6,-4,11,3), Šárka Pikolonová (Sokol Brtnice) – Anežka Ilčíková (SKST Hodonín) 4:3(6,7,-5,-1,-11,3,6), Markéta Ševčíková (KST Hluk) – Barbora Blechová (SKST Dubňany) 4:0(6,9,0,9), Lucie Novotná (SKST Hodonín) – Tereza Pytlíková (SKST Vlašim) 4:1(-5,5,7,3,8), Tereza Jirásková (Sokol Hradec Králové 2) - Nikita Petrovová (SKST Baník Havířov) 1:4(-2,5,-5,-12,-4), Denisa Pyskatá (SKST Hodonín) – Alice Jmelíková (SK Frýdlant n. Ostravicí) 4:0(9,9,10,3), Aneta Doucková (SK Dobré) – Anna Matějovská (SKST Vlašim) 0:4(-4,-2,-3,-5), Gabriela Štěpánová (TJ Sokol Děhylov) – Klára Diblíková (TJ Slavoj Praha) 0:4(-5,-5,-7,-5), Kamila Zelingorá (SKST Vlašim) – Zdena Blašková (TJ Libín Prachatice) 1:4(-4,9,-4,-6,-2)

 

Čtvrtfinále

Kateřina Čechová – Stanislava Slezáková 4:2(3,2,-6,6,-9,5), Kamila Sikorová – Šárka Pikolonová 4:1(6,5,-7,4,6), Markéta Ševčíková – Nikita Petrovová 4:2(-10,7,-6,4,6,10), Anna Matějovská – Zdena Blašková 0:4(-8,-7,-5,-9)

 

Semifinále

Kateřina Čechová – Kamila Sikorová 4:3(-7,-6,8,5,-7,5,?), Markéta Ševčíková – Zdena Blašková 1:4(9,-7,10,9,9)

 

Finále

Kateřina Čechová – Zdena Blašková 4:3(-4,-8,9,8,10,-7,5)

 

Pořadí dvouher dorostenek

1. Kateřina Čechová - SKST Baník Havířov, 2. Zdena Blašková – TJ Libín Prachatice, 3. Kamila Sikorová – SKST Baník Havířov a Markéta Ševčíková – KST Hluk

 

Čtyřhra dorostenců

 

Osmifinále

Stanislav Kučara a Jakub Němeček – David Průša a František Čamr 3:0(9,7,5), Filip Strejc a Miroslav Lapka – Jan Žaloudík a Lukáš Konečný 0:3(-7,-4,-8), Michal Mikolášik a Jan Górecki – Jan Mokrejš a Tomáš Martinko 1:3(-11,-9,7,-7), Karel Fischer a Jan Toufar – Ondřej Lapčík a Jan Pluhař 2:3(7,7,-12,-4,-9), Tomáš Polanský a Vojtěch Rozínek – Michal Rubeš a Dominik Bělohlávek 3:0(5,6,10), Vlastimil Buben a Jan Hýbl – Matěj Siwiec a Jakub Plachta 1:3(-1,7,-4,-9), Stanislav Dusík a Martin Vítovec – Daniel Bárta a Ondřej Doležal 3:0(9,10,8), Petr Marat a Matěj Fausek – Patrik Klos a Jiří Martinko 0:3(-4,-3,-6)

 

Čtvrtfinále

Stanislav Kučera a Jakub Němeček – Jan Žalouhík a Lukáš Konečný 3:1(11,7,-8,6), Jan Mokrejš a Tomáš Martinko – Ondřej Lapčík a Jan Pluhař 3:2(-8,10,-15,9,6), Tomáš Polanský a Vojtěch Rozínek – Matěj Siwiec a Jakub Plachta 3:0(6,7,10), Stanislav Dusík a Martin Vítovec – Patrik Klos a Jiří Martinko 0:3(-11,-8,-10)

 

Semifinále

Stanislav Kučera a Jakub Němeček – Jan Mokrejš a Tomáš Martinko 3:1(-6,1,7,10), Tomáš Polanský a Vojtěch Rozínek – Patrik Klos a Jiří Martinko ?:3

 

Finále

Stanislav Kučera a Jakub Němeček – Patrik Klos a Jiří Martinko 3:2(13,-5,-9,5,4)

 

Pořadí čtyřher dorostenců

1. Stanislav Kučera a Jakub Němeček – oba SK DDM Kotlářka Praha, 2. Patrik Klos a Jiří Martinko – oba TJ Ostrava KST, 3. Jan Mokrejš – Sokol Hradec Králové 2 a Tomáš Martinko TJ Ostarava KST a Tomáš Polanský – Slavoj Ústí nad Labem a Bojtěch Rozínek – SKST Baník Havířov

 

Čtyřhra dorostenek

 

Osmifinále

Kateřina Čeková a Nikita Petrová – Markéta Rusnáková a Dominika Koblovská 3:1(7,7,-7,4), Aneta Doucková a Terezie Sazimová – Anna Matějovská a Barbora Polívková 3:1(-2,6,5,5), Denisa Pyskatá a Veronika Tušlová – Tereza Jirásková a Sára Šíblová 3:0(5,8,6), Johana Jonášová a Tereza Svatoňová – Markéta Ševčíková a Kamila Sikorová 0:3(-9,-4,-4), Stanislava Slezáková a Tereza Kozáková – Šárka Pikolonová a Tereza Kopfová 3:0(9,8,11), Klára Ševčíková a Tereza Pytlíková – Dagmar Pěnkavová a Veronika Bošinová 2:3(-8,11,12,-3,-10), Lucie Novotná a Barbora Blechová – Sára Beranová a Kamila Zelingrová 3:2(-7,5,9,-9,7), Gabriela Štěpánová a Michaela Viktorínová – Zdena Blažková a Anežka Ilčíková 2:3(-6,7,-5,9,-7)

 

Čtvrtfinále

Kateřina Čechová a Nikita Petrovová – Anna Matějovská a Barbora Polívková 0:3(-9,-8,-7), Denisa Pyskatá a Veronika Tušlová – Markéta Ševčíková a Kamila Sikorová 0:3(-7,-6,-6), Stanislava Slezáková a Tereza Kozáková – Dagmar Pěnkavová a Veronika Bošinová 3:1(-6,7,5,6), Lucie Nováková a Barbora Blechová – Zdena Blažková a Anežka Ilčíková 0:3(-3,-5,-4)

 

Semifinále

Anna Matějovská a Barbora Polívková - Markéta Ševčíková a Kamila Sikorová 3:2(8,7,-10,-4,11), Stanislava Slezáková a Tereza Kozáková - Zdena Blažková a Anežka Ilčíková 1:3(-9,-9,11,-5)

 

Finále

Anna Matějovská a Barbora Polívková - Zdena Blažková a Anežka Ilčíková 1:3(4,-8,-3,-7)

 

Pořadí čtyřher dorostenek

1. Zdena Blažková – TJ Libín Prachatice a Anežka Ilčíková – SKST Hodonín, 2. Anna Matějovská a Barbora Polívková – obě SKST Vlašim, 3. Markéta Ševčíková – KST Hluk a Kamila Sikorová – SKST Baník Havířov a Stanislava Slezáková – KST Hluk a Tereza Kozáková – Sokol Hradec Králové 2

 

Smíšená čtyřhra dorostu

 

Šestnácti finále

Jakub Němeček a Zdena Blašková – Ondřej Doležal a Šárka Pikolonová 3:0(9,5,8), Jan Žaloudík a Alice Jemelíková – Jakub Olejník a Tereza Kopfová 3:1(2,11,-2,7), Tomáš Martinko a Ndrea Daňová – David Průša a Barbora Polívková 2:3(11,-5,10,-8,-7), Jan Górecki a Gabriela Štěpánová - Vlastimil Buben a Tereza Kozáková 3:2(7,-9,-10,9,7), Tomáš Hort a Denisa Pyskatá – Jan Vašíček a Dominika Knoblovská 3:1(3,8,-8,5), Jan Pluhař a Barbora Blechová – Ondřej Vévoda a Tereza Cacková 3:0(9,9,4), Martin Pařízek a Veronika Luňová - Stanislav Dusík a Markéta Ševčíková 2:3(5,-9,-8,14,-3), Michal Mikolášik a Nikita Petrovovová – Tomáš Polanský a Dagmar Pěnkavová 1:3(-11,9,-8,-5), Stanislav Kučera a Stanislava Slezáková – Filip Kortus a Johana Jonášová 3:0(7,5,4), Michal Blinka a Tereza Svatoňová – Marek Vybíral a Veronika Tušlová 0:3(-3,-4,-6), Ondřej Lapčík a Lucie Novotná – František Čamr a Tereza Pytlíková 3:1(-7,9,6,7), Patrik Klos a Veronika Kmeťová - Vojtěch Rozínek a Anna Matějovská 2:3(-8,5,-7,8,-6), Karel Brát a Kamila Sikorová – Martin Vítovec a Klára Diblíková 2:3(-6,6,-3,9,-8), Filip Růžička a Klára Ševčíková – Tomáš Portyngl a Anežka Polcarová 3:1(5,-5,5,6), Jan Mokrejš a Terezie Sazimová – Matěj Siwiecx a Anežka Ilčíková 1:3(8,-10,-7,-5), Petr Marat a Sára Beranová – Jiří Martinko a Kateřina Čechová 1:3(3,-9,-2,-3)

 

Osmifinále

Jakub Němeček a Zdena Blašková – Jan Žaloudík a Alice Jemelíková 3:0(3,6,8), David Průša a Barbora Polívková – Jan Górecki a Gabriela Štěpánová 2:3(-8,7,6,-8,-8), Tomáš Hort a Denisa Pyskatá – Jan Pluhař a Barbora Blechová 1:3(5,-8,-8,-8), Stanislav Dusík a Markéta Ševčíková – Tomáš Polanský a Dagmar Pěnkavová 0:3(-8,-5,-8), Stanislav Kučera a Stanislava Slezáková – Marek Vybíral a Veronika Tušlová 3:1(9,3,-5,9), Ondřej Lapčík a Lucie Novotná – Vojtěch Rozínek a Anna Matějovská 2:3(-10,6,6,-5,-8), Martin Vítovec a Klára Diblíková – Filip Růžička a Klára Ševčíková 3:1(6,-12,6,9), Matěj Siwiec a Anežka Ilčíková – Jiří Martinko a Kateřina Čechová 0:3(-9,-4,-6)

 

Čtvrtfinále

Jakub Němeček a Zdena Blašková - Jan Górecki a Gabriela Štěpánová 3:0(1,7,8), Tomáš Hort a Denisa Pyskatá - Tomáš Polanský a Dagmar Pěnkavová 0:3(-7,-6,-9), Stanislav Kučera a Stanislava Slezáková - Vojtěch Rozínek a Anna Matějovská 3:1(4,5,-6,8), Martin Vítovec a Klára Diblíková - Jiří Martinko a Kateřina Čechová 0:3(-7,-8,-7)

 

Semifinále

Jakub Němeček a Zdena Blašková - Tomáš Polanský a Dagmar Pěnkavová 3:0(6,10,8), Stanislav Kučera a Stanislava Slezáková - Jiří Martinko a Kateřina Čechová 3:2(6,11,-8,-9,8)

 

Finále

Jakub Němeček a Zdena Blašková - Stanislav Kučera a Stanislava Slezáková 3:2(-17,8,-6,6,5)

 

Pořadí smíšené čtyřhry

1. Jakub Němeček – SK DDM Kotlářka Praha a Zdena Blašková – TJ Libín Prachatice, 2. Stanislav Kučera – SK DDM Kotlářka Praha a Stanislava Slezáková – KST Hluk, 3. Tomáš Polanský – Slavoj Ústí nad Labem a Dagmar Pěnkavová – SKST Vlašim a Jiří Martinko – TJ Ostrava KST a Kateřina Čechová – SKST baník Havířov

 

Mistrovství republiky zakončí o víkendu 23. až 24. 5. v Jaroměři kategorie mladšího žactva.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
21.09.2019






reklama: www.billboard.cz