Na úvodní stránku





Dělba medailí v Jaroměři

Fuček Miloslav

2015-05-24

Z domova

Přečteno: 1688

Komentářů: 0


Mistrovstvím ČR mladšího žactva zakončila série letošních mistrovství republiky jednotlivců. Po třech medailích vybojovali František Onderka (1 zlatá a 2 stříbrné), Tomáš Martinko a Radek Skála (oba mají kompletní sbíru – zlatou – stříbrnou a bronzovou), Jan Mokrejš (tři bronzové), Linda Záděrová (také kompletní sbírka zlato – stříbro a bronz) a Martina Nováková (1 x stříbrná a 2 x bronzová). Celkem na medaile dosáhlo šestnáct hráčů.


Dvouhra mladších žáků

 

Zajímavé výsledky z předkol

Kaucký Jakub (SK DDM Kotlářka Praha) – Štěpán Waldhauser (SKST Liberec) 2:3(8,-8,6,-8,-6), Pachner Jan (TJ Union Plzeň) – Krameš Jan (TJ Lokomotiva Vršovice) 3:2(9,7,-7,-6,5), Pisár Jan (KST Rakovník) – Slapnička Jakub (Sokol Strakonice) 1:3(-7,5,-5,-9), Skotnica Martin (SK Frýdlant nad Ostravicí) – Nantl Rostislav (TTC Mohelnice) 3:2(-7,8,-9,8,7), Slapnička – Skotnica 3:0(9,7,8), Špalek Vít (TJ Jiskra Aš) – Hejda Václav (KST Rakovník) 1:3(-10,9,-4,-9)

 

Šestnáctifinále

Martinko Tomáš (TJ Ostrava KST) – Červinka Lukáš (Slavie Kroměříž) 3:0(8,6,6), Branný Tomáš (SKST Baník Havířov) – Janečka Václav (KST Zlín) 3:2(9,-7,-9,9,7), Jakubský Filip (Sokol Hradec Králové 2) – Karel Filip (TJ SB Světlá nad Sázavou) 3:0(11,9,8), Morávek Radim (TJ Jiskra Strážnice) – Jadrný Šimon (Stenmarketing Havlíčkův Brod) 0:3(-7,-3,-5), Skopal Dalibor (SK Přerov) – Končal Adam (TJ Klatovy) 3:0(9,1,4), Konečný Radim (Chropyně) – Janovský Dan (Sokol Hradec Králové 2) 3:1(-5,9,5,6), Záboj Matěj (FK Kolín) – Dufek Jan (KST Zlín) 3:1(7,9,-9,8), Slapnička Jakub (Sokol Strakonice) – Skála Radek (TTC MS Brno) 0:23(-2,-2,-3), Mokrejš Jan (Sokol Hradec Králové 2) – Černohorský Tomáš (TJ Sokol Vsetín) 3:0(7,9,2), Šikl Richard (SK Přerov) - Přída Kryštof (SK DDM Kotlářka Praha) 0:3(-2,-6,-5), Rusnák Aleš (Sokol Ropice) – Koudelík Lukáš (KST Zlín) 1:3(3,-10,-4,-9), Štalzer Adam (SK Frýdlant nad Ostravicí) – Stach Matěj (TTC Bělá pod Bezdězem) 1:3(-3,-8,8,-10), Bělík Šimon (TJ Ostrava KST) – Svojanovský Rdaim (TTC Ústí nad Orlicí) 3:0(6,1,8), Slezák Rudolf (KST Zlín) – Květon Ondřej (Jiskra Domažlice) 1:3(-9,6,-7,-8), Doležel Tomáš (KST Zlín) – Pešek Ondřej (TJ Jiskra Třeboň) 2:3(-5,-13,7,11,-7), Bohdanecký Jakub (TJ Sokol Hradec Králové 2) – Onderka František (KST Slezan Opavan) 0:23(-5,-9,-3)

 

Osmifinále

Martinko Tomáš – Branný Tomáš 3:1(9,5,-8,2), Jakubský Filip – Jadrný Šimom 3:1(8,-7,1,10), Skopal Dalibor – Konečný Radim 3:0(6,5,6), Záboj Matěj – Skála Radek 1:3(-9,10,-4,-6), Mokrejš Jan – Přída Kryštof 3:0(5,5,5), Koudelík Lukáš – Stach Matěj 0:3(-4,-5,-3), Bělík Šimon – Květon Ondřej 0:3(-6,-10,-10), Pešek Ondřej – Onderka František 0:3(-10,-5,-10)

 

Čtvrtfinále

Martinko Tomáš – Jakubský Filip 3:0(3,4,6), Skopal Dalibor – Skála Radek 1:3(-8,10,-9,-6), Mokrejš Jan – Stach Matěj 3:2(-5,9,-6,6,9), Květon Ondřej – Onderka František 1:3(-6,8,-6,-5)

 

Semifinále

Martinko Tomáš – Skála Radek 3:0(11,8,8), Mokrejš Jan – Onderka František 1:3(11,-9,-6,-6)

 

Finále

Martinko Tomáš – Onderka František 2:3(9,8,-8,-9,-6)

 

Pořadí dvouher mladších žáků

1. František Onderka – KST Slezan Opava, 2. Tomáš Martinko – TJ Ostava KST, 3. Radek Skála – TTC MS Brno a Jan Mokrejš – Sokol Hradec Králové 2

 

Dvouhra mladších žákyň

 

Osmifinále

Štricová Niamh (STC Slaný) – Malíková Klára 3:0(8,7,5), Cimrmanová Eliška (TSM Kladno) – Pěnkavová Kristýna (SKST Vlašim) 0:3(-7,-4,-1), Záděrová Linda (TTC MS Brno) – Sommerová Helena (SK DDM Kotlářka Praha) 3:1(7,-10,5,8), Bačinová Pavla (SK Dobré) – Stránská Anna (Viktorie Radim) 2:3(-5,9,8,-4,-9), Witoszová Klára (SKST Baník Havířov) – Rozkydalová Eliška (SK Frýdlant nad Ostravicí) 3:1(11,-10,6,5), Šimůnková Veronika (TJ Slavoj Praha) – Hnojská Andrea (TJ Klatovy) 0:3 (-6,-8,-9), Vašendová Jana (TJ Sokol Kozlovice) – Matoušová Aneta (TJ Hrádek) 3:2(-4,-11,4,9,9), Nečasová Natálie (KST Orel České Budějovice) – Nováková Martina (SKP Ústí nad Labem) 0:3(-3,-8,-5)

 

Čtvrtfinále

Štricová Niamh – Pěnkavová Kristýna 1:3(-10,4,-7,-9), Záděrová Linda – Stránská Anna 3:0(8,7,10), Witoszová Klára – Hnojská Andrea 2:3(-4,-2,9,8,-5), Vašendová Jana – Nováková Martina 0:3(-3,-5,-9)

 

Semifinále

Pěnkavová Kristýna – Záděrová Linda 3:0(8,6,8), Hnojská Andrea – Nováková Martina 2:3(5,-9,-10,6,-8)

 

Finále

Pěnkavová Kristýna – Nováková Martina 3:0(5,9,7)

 

Pořadí dvouher mladších žákyň

1. Kristýna Pěnkavová – SKST Vlašim, 2. Martina Nováková – SKP Ústí nad Labem, 3. Linda Záděrová – TTC MS Brno a Andrea Hnojská – TJ Klatovy

 

Čtyřha mladších žáků

 

Osmifinále

Onderka František a Skála Radek – Štalzer Adam, Červinka Lukáš 3:0(7,7,7), Přída Kryštof a Kaucký Jakub – Rusnák Aleš a Pešek Ondřej 3:2(-8,7,5,-7,6), Doležel Tomáš a Dufek Jan – Slapnička Jakub a Beneš Pavel 0:3(-6,-8,-8), Záboj Matěj a Šikl Richard – Jadrný Šimon a Stach Matěj 0:3(-6,-4,-5), Mokrejš Jan a Jakubský Filip – Korp Petr, Waldhauser Štěpán 3:0(4,4,5), Branný Tomáš a Slezák Rudolf – Skotnica Martin a Zich Michal 3:1(3,7,-8,3), Janečka Václav a Koudelík Lukáš – Hejda Václav a Pisár Jan 2:3(-7,-6,9,7,-13), Skopal Dalibor a Černohorský Tomáš – Martinko Tomáš a Bělík Šimon 1:3(-8,5,-4,-6)

 

Čtvrtfinále

Onderka František a Skála Radek – Přída Kryštof a Kaucký Jakub 3:0(8,9,9), Slapnička Jakub a Beneš Pavel – Jadrný Šimon a Stach Matěj 0:3(-9,-9,-8), Mokrejš Jan a Jakubský Filip – Branný Tomáš a Slezák Rudolf 3:0(7,7,10), Hejda Václav a Pisár Jan – Martinko Tomáš a Bělík Šimon 0:3(-2,-5,-6)

 

Semifinále

Onderka František a Skála Radek - Jadrný Šimon a Stach Matěj 3:0(2,6,3), Mokrejš Jan a Jakubský Filip - Martinko Tomáš a Bělík Šimon 1:3(4,-6,-7,-9)

 

Finále

Onderka František a Skála Radek - Martinko Tomáš a Bělík Šimon 1:3(-8,11,-4,-9)

 

Pořadí čtyřhry mladších žáků

1. Tomáš Martinko a Šimon Bělík – oba TJ Ostrava KST, 2. František Onderka – KST Slezan Opava a Radek Skála – TTC MS Brno, 3. Šimon Jadrný – Stenmarketing Havlíčkův Brod a Matěj Stach – TTC Bělá pod Bezdězem a Jan Mokrejš a Filip Jakubský – oba Sokol Hradec Králové 2

 

Čtyřhra mladších žákyň

 

Osmifinále

Štricová Niamh a Pěnkavová Kristýna – Rozkydalová Eliška a Glucková Lenka 3:0(2,5,4), Žižkovská Rebeka a Marešová Zdeňka – Malíková Klára a Prázdná Tereza 0:3(-2,-5,-9), Vašendová Jana a Cimrmanová Eliška – Bartoňová Tereza a Janáčková Lucie 3:1(8,7,-9,3), Procházková Šárka a Jonášová Johana – Witoszová Klára a Hnojská Andrea 0:3(-8,-9,-9), Nováková Martina a Matoušková Aneta – Šimůnková Veronika a Lorencová Kateřina 3:0(6,6,8), Nečasová Natálie a Pokorná Eva – Bačinová Pavla a Koďousková Eliška 3:1(9,-7,5,7), Sommerová Helena a Růžičková Daniela – Morová Natálie a Botková Michaela 3:1(7,-8,6,6), Hnátková Kateřina a Hanáková Nela – Stránská Anna a Záděrová Linda 0:3(-4,-6,-7)

 

Čtvrtfinále

Štricová Niamh a Pěnkavová Kristýna - Malíková Klára a Prázdná Tereza 3:0(4,12,8), Vašendová Jana a Cimrmanová Eliška - Witoszová Klára a Hnojská Andrea 1:3(-4,7,-7,-8), Nováková Martina a Matoušková Aneta - Nečasová Natálie a Pokorná Eva 3:0(5,8,6), Sommerová Helena a Růžičková Daniela - Stránská Anna a Záděrová Linda 0:3(-7,-9,-3)

 

Semiifnále

Štricová Niamh a Pěnkavová Kristýna - Witoszová Klára a Hnojská Andrea 3:1(9,-6,1,6), Nováková Martina a Matoušková Aneta - Stránská Anna a Záděrová Linda 0:3(-4,-5,-10)

 

Finále

Štricová Niamh a Pěnkavová Kristýna - Stránská Anna a Záděrová Linda 3:1(12,-10,6,6)

 

Pořadí čtyřher mladších žákyň

1. Niamh Štricová – STC Slaný a Kristýna Pěnkavová – SKST Vlašim, 2. Anna Stránská – Viktorie Radim a Linda Záděrová – TTC MS Brno, 3. Klára Witoszová – SKST Baník Havířov a Andrea Hnojská – TJ Klatovy a Martina Nováková – SKP Ústí nad Labem a Aneta Matoušová – TJ Hrádek

 

Smíšená čtyřhra mladšího žactva

 

Šestnáctifinále

Onderka, Štricová – Waldhauser, Nykodýmová 3:1(-8,5,4,7), Marek, Halasová – Doležal, Bačinová 0:3(-4,-7,-7), Karel, Růžičková – Skokan, Nečasová 2:3(-5,-10,5,5,-8), Bohdanecký, Vyletová – Záboj, Stránská 1:3(6,-4,-6,-8), Bělík, Malíková – Přída, Sommerová 3:0(5,4,9), Slapnička, Procházková – Korp, Botková 3:0(3,3,1), Kristek, Karlíková – Rusnák, Rozkydalová 0:3(-11,-9,-9), Černohorský, Hanáková – Mokrejš, Nováková 1:3(-10,10,-12,-5), Skála, Záděrová – Špalek, Morová 3:0(7,11,5), Kaucký, Bartoňová – Krameš, Šimůnková 2:3(-9,9,-9,9,-8), Pešek, Jonášová – Grubr, Kacálková 3:1(8,6,-6,7), Pisár, Lorencová – Stach, Hnojská 1:3(-10,-7,6,-2), Skopal, Pěnkavová – Jakubský, Klempererová 3:1(8,-4,4,4), Beneš, Pokorná – Jadrný, Cimrmanová 2:3(-8,8,10,-8,-6), Otáhal, Glucková - Končal, Marešová 0:3(-9,-6,-7), Květon, Matoušová – Martinko, Witoszová 0:3(-11,-10,-7)

 

Osmifinále

Onderka, Štricová - Doležal, Bačinová 3:0(5,8,3), Skokan, Nečasová - Záboj, Stránská 1:3(-8,-5,8,-8), Bělík, Malíková - Slapnička, Procházková 3:2(4,12,-9,-9,6), Rusnák, Rozkydalová - Mokrejš, Nováková 1:3(7,-9,-6,-9), Skála, Záděrová - Krameš, Šimůnková 3:1(4,6,-10,5), Pešek, Jonášová - Stach, Hnojská 1:3(9,-7,-8,-8), Skopal, Pěnkavová - Jadrný, Cimrmanová 3:1(7,-2,7,1), Končal, Marešová - Martinko, Witoszová 0:3(-7,-6,-6)

 

Čtvrtfinále

Onderka, Štricová - Záboj, Stránská 3:1(-9,9,9,4), Bělík, Malíková - Mokrejš, Nováková 1:3(-10,6,-9,-9), Skála, Záděrová - Stach, Hnojská 3:0(7,11,7), Skopal, Pěnkavová - Martinko, Witoszová 2:3(7,8,-4,-7,-9)

 

Semifinále

Onderka, Štricová - Mokrejš, Nováková 3:0(5,4,10), Skála, Záděrová - Martinko, Witoszová 3:0(6,6,5)

 

Finále

Onderka, Štricová - Skála, Záděrová 0:3(-3,-6,-8)

 

Pořadí smíšené čtyřhry

1. Radek Skála a Linda Záděrová – oba TTC MS Brno, 2. František Onderka – KST Slezan Opavan a Niamh Štricová – STC Slaný, 3. Jan Mokrejš – Sokol Hradec Králové 2 a Martina Nováková – SKP Ústí nad Labem a Tomáš Martinko – TJ Ostrava KST a Klára Witoszová – SKST Baník Havířov


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
21.09.2019






reklama: www.billboard.cz